הדברת טרמיטים

הטיפול הטוב ביותר מצריך כימיקלים או פיתיונות מונחים באדמה מסביב למבנה או הבסיס עבור טרמיטים מעץ מתחת או יבש ונגיעות שעדיין לא השתלטו על כל הבית.

מושבות טרמיטים תת-קרקעיות לרוב אינן מורגשות במשך שנים ויכולות לגרום לנזק משמעותי לאורך זמן לשלמות המבנית של ביתכם. טרמיטים עלולים לגרום לנזק קבוע לבתים ולהשפיע על שלמות ומבנה הבית שלכם.

אם אתה חושד שיש לך בעיית טרמיטים

פנה לחברת הדברה מקצועית שתוכל לבחון את ביתך לאיתור סימני טרמיטים ונזקים ולהשתמש בתוצאות כדי לספק לך את תוכנית הטיפול המתאימה ביותר למצבך. בדק בית יסודי להערכת היקף הנזק וסוג הטיפול הדרוש בטרמיטים הוא צעד ראשון טוב לתוכנית טיפול בטרמיטים.

לאחר מכן מגיע שלב קשה יותר שבו המומחים שלנו יבדקו את הנכס שלך עבור הדרכים הנגישות ביותר לחדירת טרמיטים וגם יחקרו את התנאים שמושכים טרמיטים מלכתחילה – עץ, חיפוי, מים, ענפי עצים ובעיקר העץ המזוהה עם הבניין והקרקע שמתחתיו.

מטרתם

היא לספק מחסום מוצק למניעת כניסת טרמיטים ופגיעה במבנים ולמנוע כניסת טרמיטים כבר לקרקע כדי לקבל את הלחות הדרושה להם כדי לשרוד. ניתן ליישם טיפול טרמיטים זה כפתרון בבתים קיימים או מחוצה להם במהלך בנייה חדשה או במהלך בנייה חדשה לשימור מוקדם של חומרים.

הטיפול מסייע במניעת נגיעות טרמיטים עתידיות והורג את כל הטרמיטים בבית כשהם חוזרים לקרקע לקנון

מומחי הדברה משתמשים בטיפול בבורטה בעץ כדי למנוע הדבקה של טרמיטים ולהדביר את כל הטרמיטים הקיימים בבתים. עיבוד עץ הורג את כל סוגי הטרמיטים, חיפושיות עשב, נמלים נגר ופטריות נרקבות וניתן להשתמש בו עבור מבנים פנימיים וחיצוניים כאחד לבטיחות נוספת.

בעוד שאתה יכול לבנות מחסומים רעילים כדי למנוע טרמיטים תת-קרקעיים, תצטרך למצוא שירותי טיפול או חיטוי עבור טרמיטים עצים יבשים. טיפול בטרמיטים הוא פשוט כמו הכנת פיתיון או חפירת תעלה מסביב לבית שלך כדי ליצור מחסום תרמי.

ארבעת הסוגים העיקריים של טיפול בטרמיטים כוללים קוטלי טרמיטים נוזליים

פיתיונות טרמיטים, חומרי בניין עם קוטלי טרמיטים וטיפול בעץ. עיבוד אדמה כולל מריחת קוטלי טרמיטים נוזליים על האדמה מתחת למבנה או סביבו כדי ליצור מחסום כימי המגן על החלק החיצוני של הבית ומונע כניסת טרמיטים. טיפולי מחסום אחרים כוללים החדרת קוטלי טרמיטים מוקצף לקירות ורצפות או התקנת טרמיטים סביב מבני עץ.

הטיפול הנפוץ ביותר בהתפשטות טרמיטים

הוא בטיפול מחסום. קוטלי טרמיטים לטיפולי מחסומים חייבים להיות מסומנים במיוחד לשימוש כזה ועלולים לזהם את הבית ושלוליות המים שמסביב אם עושים אותם בצורה לא נכונה ואינם מגנים מפני טרמיטים.

מסיבה זו, חשוב להזמין מומחה הדברה בעל רישיון והכשרה לנקוט באמצעי הזהירות המתאימים. לפי הסוכנות להגנת הסביבה, ברוב המקרים רק טכנאי מוסמך יכול להשתמש בחומרי הדברה מסוג זה.

תרסיס טרמיטים או קוטל טרמיטים הוא קוטל חרקים המשמש לשליטה כימית על טרמיטים. ניתן להשתמש בקוטל טרמיטים נוזלי (קוטל טרמיטים) למחסום ולטיפול בקרקע, או להשתמש בפיתיון טרמיטים.

חומרי הדברה המשמשים למניעה או לטיפול בהתקפי טרמיטים נקראים קוטלי טרמיטים ועליהם להוכיח את יכולתם לספק הגנה מבנית לפני הרישום. ברוב המקרים יישום קוטל טרמיטים יכול להיעשות בצורה נכונה רק על ידי איש מקצוע מיומן בהדברה.

שתי שיטות טיפול נפוצות הן מחסומים מסורתיים ופיתיונות טרמיטים

המשמשים להקמת מחסומים סביב הבית שלך. חלק מחברות הדברה כגון אורקין משתמשות בפתרון טרמיטים זה כדי להקים מחסומים סביב הבית שלך. פיתיון טרמיטים הוא מוצר נוסף שאושר על ידי EPA שיכול לעזור להגביל את השימוש בחומרי הדברה בעת התמודדות עם טרמיטים.

חיטוי כולל כיסוי אזור נגוע בכבדות בגז פלואוריד גופרתי (Vikane)

כדי להרוג כל טרמיטים בתוך המבנה. כאשר מיושמים על הקרקע, הטיפול משמש כמחסום הגנה המונע כניסה או יציאה של טרמיטים. במקום להחדיר כימיקלים לאדמה, ניתן גם להכניס פיתיון טרמיטים ישירות לאדמה מסביב לחלק החיצוני של המבנה.

ההכנה למושבות טרמיטים

היא פשוטה וניתן להשתמש בה ככלי ניטור לאיתור טרמיטים כאשר הם עדיין לא מהווים איום על האתר. פיתיונות טרמיטים מסולקים ומבקרים בתנאים שבהם ניתן לטפל באתר באמצעות קוטלי טרמיטים בקרקע (למשל, ליד גוף מים), או שיש חשש לשימוש בחומרי הדברה ואף באתרים בהם עיבוד האדמה אינו יעיל.

אם טרמיטים רוחשים וממשיכים להדביק חפץ שנה לאחר הטיפול

זה לא נובע מהפירוק של קוטל הטרמיטים, אלא בגלל שטפילים גילו פער לא מטופל במחסום הכימי. אפילו שיטות העיבוד הטובות ביותר של חברות הדברה מנוסות יכולות לפעמים להיכשל כאשר טרמיטים עושים את דרכם דרך חריצים לא מטופלים באדמה.

כמה מהדרכים הטובות ביותר להיפטר מטרמיטים הן להשתמש במוצרים להדברת טרמיטים מחוץ לבית

להשתמש בכימיקלים בבית, להכין פיתיונות טרמיטים ולרסס חומצת בורית על רצפות וקירות. איזו שיטה היא הטובה ביותר עבור הנכס שלך עשויה להיות תלויה במידת הנגיעות, תנאי הקרקע, רמות הלחות, סוג הבניין ותקנות סילוק הטרמיטים של מדינת ניו יורק.

Similar Posts