skin booster

התוצאות יכולות להימשך עד 12 חודשים, תלוי באורח החיים, איכות העור, האזור שטופל והמוצר שבו נעשה שימוש. אם נמצא את אותה תוצאה בהתאם למוצרים (הלחות עמוקה, שיפור גמישות העור ומרקם, הפחתת קמטים), הפרוטוקול הנדרש להשגתם ומשך הזמן שלהם עשויים להשתנות מעט בהתאם לסוגי ממריצי העור בהם משתמשים, אינדיקציות לטיפול . ומאפייני העור של המטופלים.
למידע נוסף בתחום של skin booster וסקין בוסטר במודיעין יש לבדוק כאן: facecareclinics.com

במקרה של מאיצי עור

חומצה היאלורונית אינה מבצעת את הפונקציה של יצירת נפח ("אפקט "נפחי"), אלא של לחות עמוקה וארוכת טווח, מילוי והזנת העור על מנת לנטרל את ההשפעות של הזדקנות העור. Skinboosters הם טיפולי רפואה אסתטית המשתמשים בתכונות ההידרופיליות של חומצה היאלורונית כדי לחות עמוקה לעור. ממריצים לעור הניתנים להזרקה מחדירים חומצה היאלורונית לעור, אשר מארגנת מחדש את סיבי הקולגן בעור, מעניקה לחות לעור והופכת את סימני הזדקנות העור. מנגנון הפעולה של מאיצי העור כולל הזרקות של חומצה היאלורונית במינונים קטנים לשכבת העור של העור באמצעות מכשיר בעל 9 מחטים סטריליות דקות.

פייס קר קליניקס סקין בוסטר – קליניקה לטיפוח ויופי

ממריצים לעור הניתנים להזרקה משפרים את הלחות והצפיפות של העור

מחליקים קמטים ומעניקים לפנים מראה צעיר. מאיצי עור הם הזרקות מיקרו של חומצה היאלורונית המיועדת לשפר את מראה העור על ידי הגברת הגמישות והגברת ייצור הקולגן. Skin Booster מעניק לחות עמוקה לעור, משפר את גמישות העור, גוון ומרקם, ממריץ את ייצור הקולגן ומסייע בשיקום הזוהר הטבעי של העור. Skin Booster Treatment הוא טיפול רגנרטיבי בלעדי מבית Vit & Drip Center הממריץ את הייצור העצמי הטבעי של קולגן כדי לעזור להחליק קמטים, להחזיר נפח ולשפר את זוהר העור למראה עור מוצק וצעיר יותר.

Skin Booster

הוא טיפול המורכב ממיקרו-הזרקות של חומר מילוי עורי לשכבות העמוקות יותר של העור כדי להעניק לחות ולהחיות את העור. הוא משתמש בשאיבה כדי למשוך את העור עד למחטים כדי להבטיח שחומר המילוי העורי יתפזר באופן שווה עד 1 מ"מ לעומק העור. חומרי מילוי עוריים, לעומת זאת, מוזרקים ישירות מתחת לעור ליצירת מבנה, פיצוי על אובדן נפח ותחווי הפנים.

חומרי מילוי עוריים שאינם מוצלבים הם נוזלים מאוד ופחות צמיגים ועשויים להתאים להזרקה תת עורית

הם לא מוותרים או שמנמנים יתר על המידה את ההשפעה של חומרי מילוי עוריים, למרות שהם יכולים להוסיף נפח עדין יותר תוך שמנמנות עדינה של העור. חשבו עליהם כעל שילוב של סרום לחות להזרקה המעניק לחות ומתקן את העור מבפנים. לכן, חיזוק העור הוא טיפול מקיף להצערת העור המפחית קמטים, משפר את גוון העור, מעניק לחות לעור ושומר עליו רענן וזוהר.

מחזקי עור זמינים באופן נרחב בדרום קוריאה

טייוואן ורוב דרום מזרח אסיה כטיפול לא פולשני אידיאלי שמותיר את עור התינוק חלק ללא צורך בחומרי מילוי או חומרים סינתטיים אחרים. ההבדל העיקרי הוא ש-Skin Boosters נועדו להעניק לחות ולא להחזיר נפח. Skin Boosters הוא מוצר מהפכני לטיפוח העור שיכול לעזור להחיות את העור. כאשר מוזרקים לשכבת העור של העור, Skin Boosters פועלים כמאגרי מים מתחת לעור, סופגים ושומרים על לחות ללחות לאורך זמן. ביישום בשיטת המזותרפיה בהזרקות קטנות, תהליך מתן חומרים ממריצים לעור מפעיל גם את מנגנוני התיקון והחיזוק של העור, מה שמשפר את התוצאה.

טיפול Restylane Skinboosters מורכב מסדרה של הזרקות מיקרו לעור האזור הפגוע באמצעות מחט זעירה

Skinboosters מכילים צורה ייחודית של חומצה היאלורונית מיוצבת (HA) להחלקה והלחנת העור. Restylane Skin Boosters הוא טיפול מילוי המשמש לשיפור לחות העור, מיצוק וזוהר על ידי הזרקת מיקרו לעור חומר דמוי ג'לי רך הנקרא מילוי חומצה היאלורונית.

יש לו אותם יתרונות כמו הליך פירסינג בעור

אבל עם היתרון הנוסף של מילוי עדין שמבטל קמטים וקמטוטים, ובמקביל גם נותן לך דחיפה עצומה של לחות. אתה יכול לבצע טיפול זה לחידוש העור על הפנים, הצוואר, המחשוף והידיים לקבלת לחות, מרקם וזוהר טובים יותר. אם יש לך עור בוגר או מיובש, מאיצי חומצה היאלורונית יעזרו לשמור על מים בעור שלך, וישאירו אותו מטופל וזוהר מבפנים. העור שלך הופך חלק ולח, נותן לו מראה רענן ובריא.

העור נראה מוצק

בהיר וצעיר יותר הודות ללחות מעולה ומתקדמת. ניתן לראות שיפור בעור גם מיד לאחר הפגישה הראשונה. אלו חדשות נהדרות לאלו מאיתנו שנאבקים עם עור יבש, עמום או עייף, מראים סימני הזדקנות כמו קמטים או קמטים עדינים, או סתם רוצים לשפר את מצב העור כדי להחזיר את הבריאות. התמקד במתן לחות מיידית תוך שימוש בשיטות לא פולשניות וזמני השבתה מינימליים, טיפול העור המבטיח הזה במשרד בטוח יעניק לך את זוהר החג של חלומותיך.

בעוד טיפולי לחות לפנים עשויים לעבוד עבור סוגי עור מסוימים

זה עובד עבור כולם: עור יבש, עור שמן, עור בוגר, או שילוב של שניהם. הם אינם דורשים מאמץ רב כדי להרטיב ולהעניק לחות. במקום זאת, הם מוזרקים ישירות לדרמיס כדי לחות ולשפר את איכות העור הכללית. בניגוד לחומרי מילוי עוריים, טיפולים אלו לא נועדו ליצור נפח או לעצב מחדש את הפנים: האפקט עדין יותר ומתאים לכולם.

עם זאת

זהו הליך רב-תכליתי שניתן להשתמש בו כדי לטפל באזורים רבים ושונים של העור, למשל כאן נכנסים לתמונה טיפולי עור כגון בוטוקס, חומרי מילוי עוריים ומזותרפיה. גורמים מסוימים כמו גיל, אורח חיים וחשיפה סביבתית עלולים להחמיר מצבי עור כמו התייבשות ורפיון העור.

הפתרון

הוא החזרת הלחות הטבעית של העור במקום שבו מתרחש האובדן. עם הזמן יורדות רמות החומר הטבעי האחראי על שמירה על לחות העור, ***** (חומר שאסור לפי חוקי ה-TGA). ההליך משפר את רמת הלחות הטבעית ומגביר את ייצור הקולגן והאלסטין בשכבות העמוקות של העור.

 

הוא מועבר דרך העור לשכבת העור של העור, משחרר תכונות לחות ונוגדי חמצון המביאים לעור זוהר ולחות. ככל שהמחקר ממשיך למצוא דרכים חדשניות לשמור על מראה עור צעיר, Rejuran Healer להזרקה ממשיך להחזיק בהבטחה בחיפוש ארוך השנים אחר עור חסר גיל הודות לתכונות הריפוי והאנטי דלקתיות שלו. מופעל על ידי טכנולוגיית Vycross® (המשמשת להצלבת חומצה היאלורונית), Juvederm Volite מוזרק לשכבות העמוקות של הדרמיס כדי ליצור רשת לחות ולשפר את מרקם העור וגמישותו. שלא כמו החומצה ההיאלורונית המשמשת להזרקת חומרי מילוי, היא אינה מעניקה נפח אלא מתמקדת בלחות, דחייה והזנת עור עמוק ומוצק באמצעות פיתוי המים הנוצר מהטבע ההידרופילי שלו.

יחד עם חומר המילוי

מכשיר הדקירה ממריץ את התגובה הטבעית של העור לריפוי פצעים, ממריץ ייצור קולגן והתחדשות לשיפור מרקם העור, לחות, קמטים עדינים וקמטים. גירוי פיברובלסטים על ידי הזרקת חומר המילוי גורם להיווצרות קולגן ואלסטין חדשים בעור. זה לא משתווה למריחת קרם לחות – הזרקות יכולות להגיע הרבה יותר לעומק ולהימשך זמן רב יותר. ביום הראשון או השני, תבחין ב"בליטה" קטנה מתחת לעור באתר ההזרקה.

 

Similar Posts